Литий диск JT 2027 6,5x15/5x100 ET40 DIA73,1
від 2 732 до 3 117 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації JT 2027 1
Характеристики
JT 2027 6,5x15/5x100 ET40 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити JT 2027 6,5x15/5x100 ET40 DIA73,1
Сортувати
Диски JT 2027 6,5x15 5x100 ET40 DIA73,1 (MS) | 2 751 грн. |
JT 2027 6.5x15 5x100 ET40 DIA73.1 MS | 2 938 грн. |
JT 2027 (R15 W6,5 PCD5x100 ET40 DIA73,1) 52461 | 2 732 грн. |
Диск JT 2027 6.5x15 5x100 ET40 DIA73.1 MS | 3 117 грн. |
Закрити
Схожі