Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Диски   /   Replica

Литий диск Replica A-R163 7x17/5x100 ET40 DIA57,1

Фото - Диск Replica A-R163 (7x17/5x100 ET40 DIA57,1)
Порівняти ціни 11 →
Діаметр (R):17 "
Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм
ЦО (DIA):57.1 мм
Виліт (ET):40 мм
в списокмої списки
Модифікації Replica A-R163 1
Характеристики
Replica A-R163 7x17/5x100 ET40 DIA57,1
Ширина диска
7 "
Діаметр
17 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
100 мм
Виліт
40 мм
Діаметр центрального отвору
57.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сріблястий, сріблястий з чорним
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2014
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Де купити Replica A-R163 7x17/5x100 ET40 DIA57,1

Replica Volkswagen (A-R163) R17 W7 PCD5x100 ET40 DIA57.1 Silver

Avtodiski.net.uaЗ нами 10 років (Харків)
Поскаржитись
3 084 грн.

Литые диски Replica Skoda A-R163 7,0x17 PCD5x100 ET40 D57,1 S

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись
3 227 грн.

Диски Replica Volkswagen (A-R163) 7x17 5x100 ET40 DIA57,1 (silver)

Shinportal.comЗ нами 9 років (Запоріжжя)
Поскаржитись
2 942 грн.

Диск Replica A-R163 Volkswagen silver R17 W7,0 PCD5x100 ET40 DIA57,1

Garazh.uaЗ нами 3 роки (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 102 грн.

Replica Volkswagen A-R163 S R17 W7 PCD5x100 ET40 DIA57.1

Guma.com.uaЗ нами 3 роки (Мукачево)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 432 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Replica A-R163 7x17/5x100 ET40 DIA57,1

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна