Навушники
JVC HA-FR15
Фото 5 |
JVC HA-FR15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JVC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JVC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JVC HA-FR15
Усі ціни 53 →JVC HA-FR15 (HA-FR15-B-EF) Black HA-FR15-B-EF | 249 грн. |
Навушники JVC HA-FR15 Black HA-FR15-B-EF | 278 грн. |
JVC HA-FR15 Grey (HA-FR15-H-EF) ha-fr15-h-ef | 249 грн. |
JVC HA-FR15 White (HA-FR15-W-EF) HAFR15WEF | 309 грн. |
JVC HA-FR15-B-EF | 239 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості навушників JVC HA-FR15:
- Кнопка прийому виклику і управління треками
- Максимальна вхідна потужність — 200 мВт
- Змінні силіконові насадки різних розмірів в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →