Магнітола JVC RD-E661-DAB
Відео 1Фото 16 |
JVC RD-E661-DAB
2022 рікBluetooth
Тип:магнітола
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:4 Вт
Частотний діапазон:100 – 16000 Гц
Носії:USB, CD
Автономне живлення:батарейки
Всі характеристики
Купити JVC RD-E661-DAB
Усі ціни 6 →Радіоприймач JVC RD-E661B-DAB | 5 156 грн. |
Радіоприймач JVC RD-E661W-DAB | 5 156 грн. |
Радиоприемник JVC RD-E661B-DAB | 5 152 грн. |
Радиоприемник JVC RD-E661W-DAB | 5 152 грн. |
Радіоприймач JVC RD-E661B-DAB | 5 146 грн. |
Радіоприймач JVC RD-E661W-DAB | 5 146 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →