Магнітола Lenco SCD-650
Відео 2Фото 19 |
Lenco SCD-650
Тип:магнітола
Кількість каналів:2.0
Тип тюнера:цифровий
Носії:USB, CD
Автономне живлення:батарейки C
Габарити системи:120х215х241 мм
Вага:1.5 кг
Всі характеристики
Купити Lenco SCD-650
Усі ціни 6 →Магнітола Lenco SCD-650 blue SCD-650B- CD/MP3-плеєр з верхнім зарядом
- FM-радіо
- РК-дисплей
- Відтворення через USB
- Підтримує типи дисків: CD, CD-R/RW... ще- 2 вбудованих динаміка
- Телескопічна антена
- Живлення від мережі та акумулятора
- Музичні світлові ефектиПідключен Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 3 998 грн. |
Магнитола Lenco SCD-650 pink SCD-650PCD/MP3-плеер с верхним зарядомFM-радио Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 4 235 грн. |
Магнітола Lenco SCD-650 pink SCD-650P- CD/MP3-плеєр з верхнім зарядом
- FM-радіо
- РК-дисплей
- Відтворення через USB
- Підтримує типи дисків: CD, CD-R/RW... ще- 2 вбудованих динаміка
- Телескопічна антена
- Живлення від мережі та акумулятора
- Музичні світлові ефектиПідключен Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 4 239 грн. |
Магнитола Lenco SCD-650 blue SCD-650BCD/MP3-плеер с верхним зарядомFM-радио Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 3 983 грн. |
Магнітола Lenco SCD-650 pink- CD/MP3-плеєр з верхнім зарядом
- FM-радіо
- РК-дисплей
- Відтворення через USB
- Підтримує типи дисків: CD, CD-R/RW... ще- 2 вбудованих динаміка
- Телескопічна антена
- Живлення від мережі та акумулятора
- Музичні світлові ефектиПідключен Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 4 229 грн. |
Магнітола Lenco SCD-650 blue- CD/MP3-плеєр з верхнім зарядом
- FM-радіо
- РК-дисплей
- Відтворення через USB
- Підтримує типи дисків: CD, CD-R/RW... ще- 2 вбудованих динаміка
- Телескопічна антена
- Живлення від мережі та акумулятора
- Музичні світлові ефектиПідключен Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 3 977 грн. |
Відеоогляди
Lenco SCD-650 Radio CD-Speler review
13 лютого 201719 094 перегляда
Lenco SCD-650 draagbare radio review
31 січня 20176 026 переглядів
Додаткові функції і можливості аудіосистеми Lenco SCD-650:
- Мікрофон в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 385 грн.
мінісистема, канал 2.0, USB, FM, CD, Bluetooth, управління зі смартфона, 20 Вт, 8 Ом
від 4 667 грн.
для вечірок, канал 2.0, USB, кардридер, FM, Bluetooth v 5.0, караоке, 40 Вт
від 858 грн.
мінісистема, канал 2.0, USB, FM, Bluetooth v 4.1, бездротова зарядка, 8 Вт, 20 – 20000 Гц
від 3 129 грн.
підлогова система, канал 2.0, USB, кардридер, Bluetooth, караоке, 50 Вт, 45 – 22000 Гц
від 3 495 грн.
підлогова система, канал 2.1, USB, кардридер, Bluetooth, 65 Вт, 45 – 22000 Гц
від 4 573 грн.
магнітола, канал 2.0, USB, кардридер, FM, CD, Bluetooth v 5.0, 12 Вт, 50 – 16000 Гц
від 3 404 грн.
магнітола, канал 2.1, USB, кардридер, FM, Bluetooth, 21 Вт, 100 – 20000 Гц, 4 Ом