Диск K&K Backfire
Очікується у продажу 6 186 грн. |
Рекомендуємо товари в наявностіДиски K&K →
від 5 380 грн.
діаметр (R) 17 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 / 120 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 66.6 / 72.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 35 / 38 мм
від 2 248 грн.
діаметр (R) 14 - 18 ", Болтовка (PCD): 4 / 5 болта (ів), 98 - 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 56.6 - 70.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 18 - 50 мм
від 5 913 грн.
діаметр (R) 17 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 40 мм
від 5 305 грн.
діаметр (R) 18 / 19 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 / 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 / 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 43 / 45 мм
від 6 190 грн.
діаметр (R) 18 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 60.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 35 мм
від 4 980 грн.
діаметр (R) 17 / 18 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 / 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 66.6 / 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 35 / 40 мм
від 6 180 грн.
діаметр (R) 18 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 60.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 30 мм
діаметр (R) 18 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 66.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 40 мм
діаметр (R) 18 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 48 мм
діаметр (R) 18 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 108 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 63.4 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 49 мм
діаметр (R) 18 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 43 мм
від 5 612 грн.
діаметр (R) 18 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 43 мм
від 4 267 грн.
діаметр (R) 15 - 18 ", Болтовка (PCD): 4 / 5 болта (ів), 108 - 120 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 - 79.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 35 - 50 мм
від 5 880 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 108 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 65.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 23 мм
від 3 396 грн.
діаметр (R) 14 - 19 ", Болтовка (PCD): 4 / 5 болта (ів), 98 - 120 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 54.1 - 72.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 18 - 51 мм
Модифікації K&K Backfire 1
Даної моделі немає в продажу |