Литий диск K&K Sprint 6,5x15/5x112 ET35 DIA66,6
від 2 797 до 3 485 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації K&K Sprint 1
Характеристики
K&K Sprint 6,5x15/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог K&K 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі K&K.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити K&K Sprint 6,5x15/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
Литые диски КиК Спринт R15 W6.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 (блэк платинум) 2206 | 2 797 грн. |
Диски КиК Спринт 6,5x15 5x112 ET35 DIA66,6 (блэк платинум) | 2 800 грн. |
K&K Спринт (R15 W6.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6) блэк платинум | 2 950 грн. |
K&K Спринт 6.5x15 5x112 ET35 DIA66.6 Блэк плат | 3 164 грн. |
K&K Спринт 6.5x15 5x112 ET35 DIA66.6 Блек плат | 3 326 грн. |
Диск K&K Спринт 6.5x15 5x112 ET35 DIA66.6 Блек плат | 3 485 грн. |
Закрити
Схожі