Диск K&K KC937
Очікується у продажу |
Рекомендуємо товари в наявностіДиски K&K →
від 698 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 105 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 56.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 37 мм
від 636 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 120 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 72.5 / 72.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 42 мм
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 120 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 72.5 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 42 мм
від 702 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 38 мм
від 726 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 54.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 45 мм
від 853 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 46 мм
від 763 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 120 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 72.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 30 мм
від 747 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 108 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 37 мм
від 900 грн.
діаметр (R) 14 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 66.5 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 40 мм
від 707 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 110 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 38 мм
від 925 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 72.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 35 мм
від 940 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 53 мм
від 950 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 56.5 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 49 мм
від 948 грн.
діаметр (R) 13 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 54.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 46 мм
від 1 035 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 49 мм
Модифікації K&K KC937
Даної моделі немає в продажу |