Диск K&K Monterrey
Товар застарів 1 577 грн. |
Рекомендуємо товари в наявностіДиски K&K →
від 1 494 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 53 мм
від 1 244 грн.
діаметр (R) 14 - 16 ", Болтовка (PCD): 4 / 5 болта (ів), 108 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 63.4 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 38 - 53 мм
від 1 455 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 60 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 50 мм
від 1 553 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 110 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 43 мм
від 1 566 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 64.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 50 мм
від 1 388 грн.
діаметр (R) 14 / 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 56.6 / 57 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 45 мм
від 1 564 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 120 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 72.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 40 мм
від 1 560 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 120 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 72.5 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 33 мм
від 1 597 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 73.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 40 мм
від 1 061 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 100 / 105 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 56.6 / 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 35 / 40 мм
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 42 мм
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 108 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 60 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 50 мм
від 1 607 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 54.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 52 мм
від 1 546 грн.
діаметр (R) 14 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 98 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 58.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 38 мм
від 1 410 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 45 мм
Модифікації K&K Monterrey 1
Даної моделі немає в продажу |