Охолоджувальна рідина K2 Kuler -35C Orange 5 л (T205P)
K2 Kuler -35C Orange 5L 1 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог K2 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі K2.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити K2 Kuler -35C Orange 5 л
Антифриз K2 Kuler Long Life -35°C помаранчевий 5л (T205P) T205P | 321 грн. |
Рідина охолоджуюча K2 KULER LONG LIFE -35 °C помаранчева 5 л (T205P) | 437 грн. |
Антифриз-концентрат помаранчевий 5л -30°c kuler long life K2, T205P | 503 грн. |
Антифриз K2 Kuler Long Life G13 -35°C помаранчевий (T205P) 5 л | 514 грн. |
Модификації K2 Kuler -35C Orange
Ціни на K2 Kuler -35C Orange |
---|---|---|---|---|
K2 Kuler -35C Orange 1 л | від 69 грн. | 9 пропозицій | ||
K2 Kuler -35C Orange 5 л | від 321 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →