Охолоджувальна рідина K2 Kuler Conc Pink 5 л (T215R)
K2 Kuler Conc Pink 5L 1 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог K2 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі K2.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити K2 Kuler Conc Pink 5 л
Антифриз концентрат K2 KULER CONCENTRATE PINK G13 рожевий 5л (T215R) T215R | 534 грн. |
Рідина охолоджуюча K2 KULER LONG LIFE концентрат рожева 5л (T215R) | 761 грн. |
Антифриз-концентрат рожевий 5л g13/g13+ -30°c kuler long life K2, T215R | 785 грн. |
Антифриз концентрат K2 Kuler Long Life G12 рожевий (T215R) 5 л | 896 грн. |
Охолоджуюча рідина K2 T215R K2 (T215R) | 755 грн. |
Модификації K2 Kuler Conc Pink
Ціни на K2 Kuler Conc Pink |
---|---|---|---|---|
K2 Kuler Conc Pink 1 л | від 117 грн. | 6 пропозицій | ||
K2 Kuler Conc Pink 5 л | від 534 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →