Плита Kaiser HGE 93505 R нержавіюча сталь
Відео 2 |
Kaiser HGE 93505 R нержавіюча сталь нержавіюча сталь чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser HGE 93505 R нержавіюча сталь
Усі ціни 15 →Плита комбінована Kaiser HGE 93505 R | 86 099 грн. |
KAISER HGE 93505 R | 77 999 грн. |
Плита Kaiser HGE 93505 R | 85 065 грн. |
93505 r Комбинированная плита Kaiser hge | 85 846 грн. |
Kaiser Kaiser HGE 93505 R | 86 099 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kaiser HGE 93505 R
Ціни на Kaiser HGE 93505 R |
---|---|---|---|---|
Kaiser HGE 93505 R нержавіюча сталь | від 77 999 грн. | 15 пропозицій | ||
Kaiser HGE 93505 S чорний | від 77 999 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →