Радіатор опалення Kalde 22K 300x400
від 1 534 до 1 813 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації Kalde 22K 13
Характеристики
Kalde 22K 300x400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kalde 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kalde.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kalde 22K 300x400
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KALDE 300x400 мм універсальне підключ | 1 813 грн. |
KALDE 300x400 22 тип VK | 1 813 грн. |
Радиатор стальной Kalde 300x400 22 тип Vk | 1 534 грн. |
KALDE 300x400 22 тип VK | 1 718 грн. |
Радіатор сталевий Kalde 22 тип 300x400 мм нижнє підключення (10779) 000010 | 1 813 грн. |
Радіатор сталевий Kalde 22 тип 300x400 мм нижнє підключення (10779) | 1 813 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KALDE 300x400 мм універсальне підключ | 1 813 грн. |
Закрити
Рекомендуємо