Радіатор опалення KALITE 22K 300x700
Фото 13 | від 1 760 до 2 506 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації KALITE 22K 55
Характеристики
KALITE 22K 300x700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KALITE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KALITE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KALITE 22K 300x700
Сортувати
KALITE 22 бок 300x700 | 2 048 грн. |
Радиатор стальной панельный Kalite 22 бок 300x700 | 1 760 грн. |
KALITE 22 бок 300x700 | 2 048 грн. |
Радіатор сталевий панельний Kalite 22 бок 300х700 12032032392 | 1 944 грн. |
Радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 300x700 22299 | 2 506 грн. |
Радиатор стальной панельный Kalite 22 бок 300x700 000022299 | 1 843 грн. |
Радіатор сталевий панельний KALITE 22 бік 300x700 | 2 150 грн. |
Закрити
Рекомендуємо