Тример Karcher LTR 18-25 Battery 1.444-300.0
Відео 3Фото 9 |
Легкий і продуктивний ручний тример, який працює від знімного акумуляторного блоку. Ріжуча головка розвиває швидкість на рівні 9500 об/хв, завдяки чому такий мотокосі під силу рівно і акуратно зрізати рослинність навіть на густо зарослому ділянці. Для покосу трави можна використовувати або котушку з волосінню, або ніж. При установці котушки можна розраховувати на автоматичне налаштування довжини волосіні.
Звернемо увагу на те, що конкретно ця модифікація тріммера Karcher ltr 18-25 Battery 1.444-300.0 поставляється без акумулятора і зарядного пристрою. Це зроблено спеціально, щоб користувач зміг підібрати найбільш оптимальний для його конкретного випадку АКБ. Дана мотокоса використовує батарейну платформу Karcher 18 V Battery Power. Сам акумуляторний блок забезпечений РК-екраном, на якому відображаються дані про залишок заряду батареї і запасі робочого часу. Додатково тример продається і в комплекті зі штатним акумулятором на 2,5 Агод. З такою мотокосою можна без зайвих зусиль доглядати за присадибною ділянкою. Пристрій має мінімальну вагу, всього 1,5 кг.верхній шумовий поріг становить 77 дБ. За один прохід робоча головка захоплює ділянку шириною 25 см.При необхідності можна змінити кут нахилу ріжучої головки.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher LTR 18-25 Battery 1.444-300.0
Усі ціни 37 →Акумуляторний тример для газонів Karcher LTR 18-25 Battery без акб 1.444-3 | 3 599 грн. |
Акумуляторний тример Karcher LTR 18-25 Battery (18 В) (1.444-300.0) 1.444- | 3 599 грн. |
Садовий тример Karcher LTR 18-25 Battery (1.444-300.0) UA-UCRF | 3 289 грн. |
Karcher LTR 18-25 Battery 1.444-300.0 | 3 200 грн. |
Karcher Karcher LTR 18-25 Battery (1.444-300.0) 1.444-300.0 | 3 599 грн. |
Модификації Karcher LTR 18-25 Battery 1.444-300.0
Ціни на Karcher LTR 18-25 Battery 1.444-300.0 |
---|---|---|---|---|
Karcher LTR 18-25 Battery Set 1.444-301.0 | від 6 384 грн. | 33 пропозиції | ||
Karcher LTR 18-25 Battery 1.444-300.0 | від 2 999 грн. | 37 пропозицій |