Пароочисник Karcher SC 4 EasyFix (1.512-450.0)
Відео 23Фото 5 |
Karcher SC 4 EasyFix |
|
Досить прогресивна побутова модель пароочисника від відомої торгової марки Karcher, характеризується високими показниками потужності і, за твердженням виробника, видаляє до 99% забруднень без використання мийних засобів. Потужність споживання становить 2000 Вт. Максимальний тиск пари — 3,5 бар, при цьому режим потужності роботи виставляється за допомогою регулятора. Агрегат оснащений стандартними механізмами захисту від дітей — на рукоятці розташоване блокування, автовимкнення при перегріванні і запобіжним клапаном, що випускає надлишки пари, що накопичилася.
Об'єм бака для води становить 0,5 л, при цьому у додатковому баку поміщається ще 0,8 л рідини, а час нагрівання основної ємності становить 4 хвилини. Пароочисник Karcher SC 4 Easyfіx Premium забезпечений всіма необхідними насадками: точковим соплом, круглою щіткою, кутовою і тканинною насадками, а також — для текстилю та прибирання підлоги. У конструкції використовується зручна технологія Easyfіx — знімати і надягати тканинну насадку можна без контакту з брудом, також легко кріпляться і спеціальні серветки з мікрофібри (у базовій комплектації передбачена тільки одна). Вага моделі — 4,1 кг, а радіус дії досить великий: довжина шнура становить 4 м, довжина шланга — 2 м. В комплекті є і 2 подовжувальні трубки по 0,5 м кожна.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher SC 4 EasyFix
Усі ціни 69 →Пароочищувач Karcher SC 4 EasyFix 1.512-450.0 | 12 699 грн. |
Пароочисник Karcher SC 4 EasyFix (1.512-630.0) 1.512-630.0 | 12 699 грн. |
Пароочисник Karcher SC 4 EasyFix (1.512-450.0) SC 4 EasyFix (1.512-450.0) | 9 768 грн. |
Пароочисник Karcher SC 4 EasyFix (1.512-450.0) | 9 999 грн. |
Пароочиститель Karcher SC 4 EasyFix (1.512-450.0) | 9 999 грн. |
2 2 0 1 |
Компактний та не займає багато місця. Доливати в резервуар воду можна не вимикаючи від живлення пилосос і не роблячи паузу в роботі. Холодна вода нагрівається 4 хвилини, а якщо використовувати гарячу, то вдвічі менше. Тиск пари - відмінний. Є кілька регуляторів подачі пари: максимальне, середнє та захист від дітей. Їм максимально зручно чистити як у будинку, так і у машині. Добре працює навіть з килимами та оббивкою. Не знайшла Юлия: користуюся Karcher SC 4 EasyFix кілька місяців |
Двічі купувала парогенератор і обидва рази техніка прослужила 3 роки і вийшла з ладу! Немає купуючи парогенератор цього виробника думала що надійна техніка.Гірше не бачила,3 роки служби і викинути.Проржавів бак!!!!
І це хвалена німецька техніка!???? користуюся Karcher SC 4 EasyFix Premium більше року |
Хотів би доповнити свій попередній відгук. Половину дня намагався його використати для прибирання, заодно переконати себе, що гроші не на вітер. Отже: 1. ванна – без змін. Правда, легкий наліт з плитки він все ж таки відтер насадкою (невелика щіточка з ганчірочкою зверху). 2. Підлоги: нормально, навіть непогано, але поруч має бути звичайна швабра, якою слідом слід прати потоки гарячої води з підлоги. З точки зору "відтерти, що раніше не відтиралося" - все ок, але ялізити треба вдумливо і з ламінатом акуратніше. Кухня тут все дуже неоднозначно. Будь-які важкодоступні місця пором видути можна. Жир на плитці над варильною поверхнею начебто змивається, але насправді виявилося, що його просто добре розчиняє температурою і насадка просто розмазує тонким шаром. Візуально чисто, але місцями поверхня липка – треба дотирати хімією. 4. Варильна поверхня - те саме. Пором все розм'якшує добре, але без хімії її вичистити неможливо. Маленька щіточка, яка одягається на точкову насадку і якою чистилася плитка, після остигання виявилася забита жиром і, швидше за все, вже тільки на смітник. добре миє підлоги ціна за такий результат користуюся Karcher SC 4 EasyFix Premium менше місяця |
У модельному ряду Karcher пароочисник належить до старших рішень, які передують прогресивним побутовим приладам, на зразок Karcher SC 5 Easyfіx.
Продуктивний і швидкий
Модель відрізняє система з двох бачків для води: рідина зі знімного резервуара, що вміщує 800 мл, надходить в пів-літрову ємність, де і здійснюється нагрівання. В результаті є можливість дозаправки в процесі прибирання, а без доливання продуктивність Karcher SC 4 Easyfіx за площею досягає 100 квадратних метрів.
Пароочисник отримав 2000-ватний нагрівач, що забезпечує готовність до роботи через 4 хвилини після вмикання. Тиск пари досягає 3.5 бар, а інтенсивність подачі — 110 грам за хвилину. Для регулювань на паровому пістолеті розташований 2-рівневий перемикач потужності. Тут же знаходиться блокування подачі пари, яке виконує роль захисту від дітей.
Прибирання підлог і не тільки
Головною робочою приналежністю Karcher SC 4 Easyfіx вважається комплект з підлоговою насадкою і парою подовжувальних трубок по 50 см. Шарнірний механізм дає можливість повертати щітку в будь-якому напрямку, добиратися до віддалених ділянок під меблями. Тканинна серветка, яка використовується в парі з підлоговою насадкою, має фірмову застібку-липучку: з нею зняття мікрофібри можливе без контакту з брудом.
Крім цього пароочисник укомплектований точковим соплом, ручною насадкою і маленькою круглою щіткою. Такий комплект служить для очищення сантехнічних приладів, раковин, витяжок, кахлю тощо. А уникнути безладу або втрати аксесуарів допоможуть спеціальні тримачі на корпусі.
Приємні дрібниці
Система безпеки не обмежена захистом від дітей. Пароочисник сам відключається при ризику перегрівання, а критичне підвищення тиску в бойлері повинен попередити запобіжний клапан.
Для зберігання мережевого шнура передбачений спеціальний відсік. Довжина дроту становить 4 метри, що разом із 2.3-метровим паровим шлангом і довгими трубками наближає радіус дії до 7 метрів. Важить модель цілком прийнятні 4 кг, та й часто піднімати її не доведеться, адже вона їздить по підлозі на коліщатках.
Karcher SC 4 Easyfіx — один із зразкових пароочисників середнього цінового сегмента для тих, хто хоче відмовитися від використання побутової хімії при прибиранні.
Не треба довго чекати, доки нагріється вода. Потрібно близько чотирьох хвилин, щоб нагріти холодну, і вдвічі менше, якщо відразу використовувати гарячу воду. Тиск пари - відмінний. Є кілька регуляторів подачі пари: максимальне, середнє та захист від дітей. До речі, окрім захисту дітей, цей режим захищає і дорослих: рекомендую завжди активувати його, коли міняєте насадки. Їм максимально зручно чистити як у будинку, так і в машині. Добре працює навіть з килимами та оббивкою.
Плями на білому килимі відразу ж зникли, і стара оббивка, безумовно, виглядає краще. Для ідеального ефекту з чищенням плитки та швів краще попередньо розпорошувати на поверхню розчин для чищення плитки, а потім уже пройтися парою.