Мотопомпа Karcher WWP 45 (1.042-210.0)
Фото 8 |
Karcher WWP 45 продуктивні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher WWP 45
Усі ціни 35 →Мотопомпа Karcher для брудної води бензинова WWP 45 (1.042-210.0) 1.042-21 | 22 499 грн. |
Мотопомпа бензиновая Karcher WWP 45 (1.042-210.0) | 22 499 грн. |
Мотопомпа KARCHER для брудної води WWP 45 45м³/ч Hmax 25м бензинова 1.042- | 25 160 грн. |
KARCHER WWP 45 (1.042-210.0) | 19 940 грн. |
Бензиновая мотопомпа Karcher Wwp 45 (1.042-210.0) | 20 225 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →