Мотошина Kenda K701 120/90 -10 57P
Відео 1Фото 3 | Очікується у продажу 2 485 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина (мм): 120; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 10; Індекс швидкості: P; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kenda K701 120/90 -10 57P
Ціни на Kenda K701 120/90 -10 57P |
---|---|---|---|---|
Kenda K701 3 R10 47L | від 1 629 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K701 3.5 R10 56L | від 1 763 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K701 100/80 R10 53P | від 2 763 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K701 100/80 R16 50P | від 2 491 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K701 100/80 R17 52R | від 3 050 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda K701 100/90 R10 61J | від 3 054 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda K701 110/70 R16 52P | від 2 634 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K701 110/70 R17 54H | від 4 185 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K701 120/70 R10 54L | від 1 783 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda K701 120/70 R12 58P | від 1 448 грн. | 7 пропозицій | ||
Kenda K701 120/70 R14 55S | від 2 472 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K701 120/70 R18 59V | від 9 305 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K701 120/90 R10 57P | від 1 968 грн. | 5 пропозицій | ||
Kenda K701 130/60 R13 60P | від 1 943 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K701 130/70 R12 62P | від 1 759 грн. | 5 пропозицій | ||
Kenda K701 130/70 R17 62R | від 4 640 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K701 130/90 R10 61P | від 2 214 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K701 150/70 R13 64S | від 3 147 грн. | 2 пропозиції |
Схожі