Бетонозмішувач Kentavr BM-180E 180 л (55576)
Фото 9 |
Kentavr BM-180E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kentavr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kentavr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kentavr BM-180E 180 л
Усі ціни 7 →Бетономешалка Кентавр БМ-180Е | 11 506 грн. |
Бетонозмішувач Кентавр бм 180е 55576 тмкентавр | 11 052 грн. |
Бетонозмішувач Кентавр БМ-180Е 55576 | 11 520 грн. |
Бетонозмішувач Кентавр БМ-180Е | 12 096 грн. |
Бетонозмішувач Кентавр БМ-180Е Об'єм барабана 180л, потужність 900 Вт., 22 | 13 824 грн. |
Бетонозмішувач Кентавр БМ-180Е | 9 400 грн. |
Бетономішалка Кентавр БМ-180Е | 11 520 грн. |
Складання найпростіша, займе близько години. Метал зварений добре, зроблена якісно. Колеса стійкі. Потужна. Розчин місить на ура. Звучить щодо не голосно. Коштує цих грошей. Гумка знаходиться в стислому стані, і перед встановленням на конус, її потрібно на сонці прогріти хвилин 15. Шнур трохи закороткий. Олег: користуюся Kentavr BM-160E кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Kentavr BM-180E
Ціни на Kentavr BM-180E |
---|---|---|---|---|
Kentavr BM-125E 125 л | від 7 300 грн. | 7 пропозицій | ||
Kentavr BM-140E 140 л | від 8 199 грн. | 7 пропозицій | ||
Kentavr BM-160E 160 л | від 8 700 грн. | 9 пропозицій | ||
Kentavr BM-180E 180 л | від 9 400 грн. | 7 пропозицій | ||
Kentavr BM-200E 200 л | від 13 052 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Гумка знаходиться в стислому стані, і перед встановленням на конус, її потрібно на сонці прогріти хвилин 15 (вона чорна, швидко нагрівається). Дуже сподобалася форма конуса - плеската і широка. Бетон перемішується більш ретельно саме в такий (якщо порівнювати з високими та вузькими моделями). Потужна. Розчин місить на ура. Шнур трохи закороткий, але це нормально. Звучить щодо не голосно. Класна бетонозмішувач, коштує цих грошей.