Міксер Kenwood HMP30.A0BK чорний
Фото 6 |
Kenwood HMP30.A0BK 2020 рік |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenwood HMP30.A0BK чорний
Усі ціни 30 →Kenwood Kenwood HMP30.A0BK | 999 грн. |
Міксер Kenwood HMP30.A0BK | 999 грн. |
Миксер Kenwood HMP30.A0BK Lite 0W22210010 | 1 016 грн. |
Міксер Kenwood Lite HMP30.A0BK | 1 287 грн. |
KENWOOD HMP30.A0BK | 1 124 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Kenwood HMP30.A0BK
Ціни на Kenwood HMP30.A0BK |
---|---|---|---|---|
Kenwood HMP30.A0WH білий | від 994 грн. | 29 пропозицій | ||
Kenwood HMP30.A0SI сріблястий | від 2 291 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenwood HMP30.A0BK чорний | від 970 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →