Автосабвуфер Kenwood KSC-W1200T
Kenwood KSC-W1200T
Область застосування
автомобільний
Виконання
у корпусі
Тип корпуса
фазоінверторний
Форма корпуса
Tube
Тип
пасивний
Типорозмір
12" (30 см)
Номінальна потужність
200 Вт
Максимальна потужність
1200 Вт / Peak /
Частотний діапазон
40 – 800 Гц
Чутливість
88 дБ
Імпеданс
4 Ом
Захисна решітка
Матеріал дифузора
поліпропілен
Діаметр НЧ-динаміка
300 мм
Габарити корпусу
Дата додавання на E-Katalog
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Купити Kenwood KSC-W1200T
Пасивний автосабвуфер Kenwood KSC-W1200T — це потужний та ефективний пристрій для покращення звукового супроводу у автомобілі. Високоякісний динамік діаметром 300 мм забезпечує глибокі та точні низькі частоти у діапазоні від 40 до 800 Гц. Завдяки номінальній потужності 200 Вт та піковій до 1200 Вт, цей сабвуфер здатний створювати насичений і динамі... щечний звук, що підкреслює кожну ноту музики.
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
Сабвуфер Kenwood KSC-W1200T
Самовивіз в Києві. Доставка по Києву і Україні. Гарантія 3-60 міс.
Pulsepad.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
Kenwood KSC-W1200T Автоакустика KSC-W1200T