Пилосос
Kernau KVCU 100
Фото 5 |
Kernau KVCU 100 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KVCU 100
Усі ціни 6 →Вертикальний + ручний пилосос (2в1) KERNAU KVCU 100 | 4 412 грн. |
Пилосос Kernau Kvcu 100 | 4 480 грн. |
KVCU 100 Nowosc Пылесос Kernau | 4 521 грн. |
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Kernau KVCU 100 | 4 432 грн. |
Kernau KVCU 100 KVCU100 | 4 749 грн. |
Вертикальный+ручной пылесос (2в1) KERNAU KVCU 100 | 4 438 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →