Пилосос
Rowenta X-nano Essential RH 1129 WO
Відео 1Фото 4 |
Rowenta X-nano Essential RH 1129 WO |
|
Настінна зарядна станція.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rowenta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rowenta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rowenta X-nano Essential RH 1129 WO
Усі ціни 18 →Акумуляторний пилосос Rowenta X-Nano Essential RH1129WO | 4 999 грн. |
Rowenta RH1129WO | 4 999 грн. |
Вертикальний пилосос Rowenta X-nano Essential (RH1129WO) | 4 849 грн. |
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Rowenta RH1129WO | 5 119 грн. |
Аккумуляторный пылесос Rowenta X-Nano Essential rh1129wo rh1129wo | 4 905 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →