Охоронний датчик KERUI P819
Відео 2Фото 6 |
KERUI P819 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KERUI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KERUI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KERUI P819
Бездротовий датчик руху KERUI P819 GSM 433 МГц для GSM сигналізації (23232 | 475 грн. |
Бездротової GSM датчик руху Kerui-P819 New 433 мГц | 475 грн. |
Бездротовий датчик руху для gsm сигналізації 433 MHz Kerui P819 | 375 грн. |
Відеоогляди