Розумна розетка TP-LINK Tapo P100 (1-pack)
Відео 21Фото 10 |
TP-LINK Tapo P100 (1-pack) |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Купити TP-LINK Tapo P100 (1-pack)
Усі ціни 26 →Розумна Wi-Fi міні розетка TP-Link Tapo P100(1-pack) Tapo P100(1-pack) | 549 грн. |
TP-Link Tapo P100 Смарт-розетка TAPO-P100-1-PACK | 535 грн. |
Смарт розетка TP-Link Tapo P100 (TAPO-P100-1-PACK) TAPO-P100-1-PACK | 549 грн. |
Смарт-розетка TP-LINK Tapo P100 TAPO-P100-1-PACK | 549 грн. |
Розумна розетка TP-Link Tapo P100 (1-pack) (Tapo P100(1-pack)) Tapo P100(1 | 544 грн. |
Якщо підшукуєте надійну та просту розумну розетку від відомого виробника, з адекватною ціною та гарантією, і вам не потрібна функція вимірювання енергоспоживання - зверніть увагу на TP-Link Tapo P100. Легкість у налаштуванні, відомий виробник, приходять на оновлення прошивки, відносно компактна. Відсутність функції вимірювання енергоспоживання пристроїв (вона є лише у старшій моделі P110). Олександр Котелевський: користуюся TP-LINK Tapo P100 (1-pack) більше року |
Розумну розетку вирішив взяти для керування бойлером за розкладом та віддаленим включенням/вимкненням. Потужність бойлера 2 кВт і цієї розетки для нього цілком вистачає. При використанні кілька годин, розетка нагрівається небагато, але не сильно, не викликає побоювань. Гнучке налаштування розкладу включення та вимкнення, можна без обмежень налаштувати будь-яку кількість періодів на будь-які дні тижня. Є функція включення або вимкнення по заходу сонця або схід сонця, теж цікаво, але явно не для бойлера) Можна поділитися пристроєм з іншими, але їм теж потрібно зареєструватися і мати свій TP Link iD. Загалом додаток нормальний, не глючний. Є ще таймер із відліком. Захисні шторки від дітей досить щільні. Є кнопка ввімкнення/вимкнення на корпусі самої розетки. Дуже цікавий режим "немає вдома", стане в нагоді для освітлення, він рандомно включає і вимикає освітлення (ну або будь-який інший прилад), тим самим нібито імітую присутність людей у будинку. Погано, що немає індикації про те, чи працює підключений споживач чи ні, хотілося б можливість вибору моделі з моніторингом енергоспоживання, але такої функції немає. При вимкненні розетки від електрики не надходить жодних повідомлень, взагалі розетка не надсилає взагалі ніяких повідомлень про події. Богдан К: користуюся TP-LINK Tapo P100 (1-pack) менше місяця |
Компанія TP-LINK виділила товари екосистеми «розумного» будинку в окреме підродина Tapo. Відкриває його смарт-розетка на одне гніздо з ім'ям P100.
Проміжне ланка
Модель зібрана в корпусі з білого пластику і служить проміжною ланкою між стаціонарним розеткою і силовим кабелем обладнання, що підключається. З керуючих елементів на її «тілі» видніється лише механічна кнопка включення/відключення подачі живлення. Всі інші команди вирушають на «розумну» розетку з керуючого смартфона, в пам'ять якого попередньо завантажена програмка TP-LINK Tapo.
Немає вдома
Через додаток розетка прив'язується до домашньої мережі Wi-Fi, після чого стає можливо заповнити календар включення і відключення живлення, активувати режим «Немає вдома» або запустити 24-годинний таймер. Режим «Немає вдома» створює видимість присутності людей, рандомно включаючи і вимикаючи світло або підключений до розетки аудіосистему на час вашої відсутності. Таким чином TP-LINK Tapo P100 (1-pack) відлякує непроханих гостей, які зазіхнули на чуже майно.
Голосове управління
Смарт-розетка створена з прицілом на «прописку» всередині приміщень — робочий діапазон температур для моделі коливається в межах від 0 до 35 °С, також для розетки не заявлена вологозахист корпусу. А ще TP-LINK Tapo P100 (1-pack) взаємодіє з голосовими помічниками Google Assistant і Amazon Alexa, розуміючи мовлення англійською мовою. З недоліків моделі відзначають хіба ускладнений доступ до гнізд поряд розташованих розеток і для повноти картини їй не завадила б опція моніторингу енергоспоживання. Втім, з огляду на демократичний цінник продукту зазначені вилучили «розумної» розетки цілком простимі.
- матеріал розетки вогнестійкий АБС-пластик
- збереження налаштувань при втраті живлення
Модификації TP-LINK Tapo P100 (1-pack)
Ціни на TP-LINK Tapo P100 (1-pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Tapo P100 (1-pack) | від 499 грн. | 26 пропозицій | ||
TP-LINK Tapo P100 (2-pack) | від 899 грн. | 17 пропозицій | ||
TP-LINK Tapo P100 (4-pack) | від 1 661 грн. | 31 пропозиція |