Біговел Kettler Speedy 12.5
Kettler Speedy 12.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kettler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kettler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kettler Speedy 12.5
Усі ціни 6 →Беговел Kettler Speedy 12.5 Pablo фиолетовый (T04025-0020) | 2 151 грн. |
Беговел Kettler Speedy 12.5 Emma зеленый (T04025-0000) | 2 151 грн. |
Біговел Kettler Speedy 12.5 Pablo фіолетовий (T04025-0020) | 2 530 грн. |
Беговел Kettler Speedy 12.5 Pablo фиолетовый (T04025-0020) | 2 151 грн. |
Біговел Kettler Speedy 12.5 Emma зелений (T04025-0000) | 2 366 грн. |
Біговел Kettler Speedy 12.5 Pablo фіолетовий (T04025-0020) | 2 366 грн. |
Додаткові функції і можливості дитячого велосипеда Kettler Speedy 12.5:
- Регулювання висоти сидіння
РекомендуємоПорівняти в таблиці →