Біговел Corso Alpha Sport 12
Фото 6 |
Corso Alpha Sport 12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corso Alpha Sport 12
Усі ціни 6 →Біговел Corso 24009 серія "Alpha Sport" Ручне гальмо Надувні колеса 12" Че | 2 500 грн. |
Біговел Corso 17440 серія "Alpha Sport" Ручне гальмо Надувні колеса 12" Си | 2 500 грн. |
Біговел Corso Alpha Sport 24009 з ручним гальмом Надувні колеса 12" Червон | 2 500 грн. |
Біговел Corso Alpha Sport 17440 з ручним гальмом Надувні колеса 12" Синій | 2 500 грн. |
Велобіг Двоколісний З Надувними Колісами 12" І Ручним Гальмом CORSO Alpha | 2 283 грн. |
Велобіг З Надувними Колісами 12" І Ручним Гальмом CORSO Alpha Sport (Підні | 2 283 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →