Клавіатура
Keychron K8 RGB Backlit Aluminium Frame Gateron (HS) Red Switch (K8J1KEYCHRON)
Keychron K8 RGB Backlit Aluminium Frame Gateron (HS) Red Switch Gateron Brown (Tactile)Gateron Red (Linear) |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Keychron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Keychron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Keychron K8 RGB Backlit Aluminium Frame Gateron (HS) Red Switch
Клавіатура Keychron K8 Aluminum Frame 87 keys, Gateron Red, Hot-Swap, RGB, | 4 299 грн. |
KEYCHRON K8 Aluminum Frame 87 keys, Gateron Red, Hot-Swap, RGB, Black (K8J | 4 299 грн. |
KEYCHRON K8 Aluminum Frame 87 keys, Gateron Red, Hot-Swap, RGB, Black (K8J | 4 299 грн. |
Модификації Keychron K8 RGB Backlit Aluminium Frame Gateron (HS)
Ціни на Keychron K8 RGB Backlit Aluminium Frame Gateron (HS) |
---|---|---|---|---|
Keychron K8 RGB Backlit Aluminium Frame Gateron (HS) Brown Switch | від 6 232 грн. | 2 пропозиції | ||
Keychron K8 RGB Backlit Aluminium Frame Gateron (HS) Red Switch | від 4 299 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →