Автоакустика Kicx HeadShot Dominant 65
Відео 6Фото 6 |
Kicx HeadShot Dominant 65 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kicx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kicx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kicx HeadShot Dominant 65
Усі ціни 7 →Kicx HeadShot DOMINANT 65 | 3 854 грн. |
Акустика Kicx HeadShot DOMINANT 65 | 3 861 грн. |
Автоакустика Kicx HeadShot Dominant 65 | 3 861 грн. |
Автоакустика Kicx HeadShot Dominant 65 (78839) | 3 861 грн. |
Автоакустика KICX HeadShot DOMINANT 65 середньочастотник 6,5"(165мм) RMS 2 | 3 861 грн. |
Автоакустика Kicx HeadShot DOMINANT 65 | 3 861 грн. |
Естрадна акустика Kicx Headshot Dominant 65 | 3 861 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →