Каталог   /   Авто та мото   /   Автозвук і електроніка   /   Автоакустика   /   Decker

Автоакустика Decker DS-693

Фото - Автоакустика Decker DS-693
Decker DS-693
Область застосування
автомобільна
Тип
коаксіальна
Типорозмір
6.5" (16.5 см)
Кількість смуг
3
Номінальна потужність
75 Вт
Максимальна потужність
150 Вт
Частотний діапазон
60 – 20000 Гц
Імпеданс
4 Ом
Чутливість
88 дБ
Дата додавання на E-Katalog
червень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Decker 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Decker.

Купити Decker DS-693

Усі ціни 9 →

Коаксіальна акустична система Decker DS-693

Коаксіальна 3-смугова автомобільна акустична система Ø 6х9 (152х229 мм) Decker DS 693 Характеристики динаміків Decker DS693... щеДіапазон частот, що відтворюються: 60-20 000 Гц; Чутливість: 88 дБ/Вт/м; Опір: 4 Ом; Максимальна потужність: 150 Вт; НЧ дифузор: Injection Cone; СЧ дифузор: 58 мм; ВЧ-дифузор: PEI 30 мм; Вага магніту – 567 г. Гриль та дроти в комплекті. Функціональні можливості Типорозмір: 6″х 9″ (15х23 см) Тип : Коаксіальна Кількість смуг: 3 Опір, Ом: 4 Номінальна потужність, Вт: 45-75 Захисна сітка в комплекті: Так Максимальна потужність, Вт: 130-170 Комплектація Динаміки – 2 шт. Сітка – 2 шт.
Dinastiya.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 772 грн.

Автоакустика Decker DS-693 НФ-00001475

Коаксіальна 3-х смугова автомобільна акустична система Діаметр: 6х9 (152х229 мм). Максимальна потужність: 150 Вт Максимальний... щедіапазон частот: 60-20 000 Гц Чутливість: 88 дБ/Вт/м Опір : 4 Ом НЧ дифузор: Injection Cone СЧ дифузор: 58 мм ВЧ дифузор: PEI 30 мм Вага магніта - 567 г. Гріль та дроти у комплекті
Vipstore.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 905 грн.

Динаміки в машину Decker DS-693

Маркетплейс: Rozetka.ua  Такий як треба З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 180 грн.

Коаксіальна акустична система Decker DS-693

Маркетплейс: Rozetka.ua  Авто Той З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 902 грн.

Автоакустика DECKER DS-693

Маркетплейс: Rozetka.ua  AvtoElektrik З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 969 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Decker DS-693