Автопідсилювач Kicx SP 4.80AB
Відео 11Фото 3 |
Kicx SP 4.80AB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kicx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kicx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kicx SP 4.80AB
Усі ціни 13 →Kicx SP 4.80AB | 4 485 грн. |
Автомобільний підсилювач Kicx SP 4.80AB | 4 485 грн. |
Kicx SP 4.80AB | 3 500 грн. |
Автомобільний підсилювач Kicx SP 4.80 AB | 3 861 грн. |
Kicx SP 4.80AB | 4 012 грн. |
ще 8 пропозицій
Пропрацював рівно пів року... включався кілька разів. При розтину вся пайка відійшла. АВТОБАЗА, Автозвук продала та морозитися від коментарів))) не хочуть розміщувати. Ну, новий куплю вже не в них. немає Перестав працювати за короткий час використання. Жорсткий китай. Тимофей Белоус: користуюся Kicx SP 4.80AB кілька місяців
ты купилу говняного продовца покупай в нормальных магазинах в каторых даже китайские усилки нормальные |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →