Самокат KidWell WXM RST-A02
Фото 9 |
KidWell WXM RST-A02 |
|
3-ступінчасте регулювання висоти керма.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KidWell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KidWell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KidWell WXM RST-A02
Самокат с дисковым тормозом Kidwell Wxm RST-A02 Red | 3 579 грн. |
Самокат Kidwell WXM RST-A02 Red, 4262 | 3 920 грн. |
Самокат з дисковим гальмом Kidwell WXM RST-A02 Red | 3 690 грн. |
Міський самокат Kidwell WXM RST-A02 Red | 3 690 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →