Самокат iTrike SR 2-018-8
Фото 4 |
iTrike SR 2-018-8 |
|
Класичний міський самокат з великими колесами, конструкцією, що складається, і спеціальним ременем для перенесення. Це зручна та надійна модель, що підходить для дітей вікової категорії від 6 років і старше. Пристрій може похвалитися максимальним навантаженням на конструкцію на рівні до 80 кг. У конструкції самокату iTrike SR 2-018-8 передбачений хомут з двома болтами, а діаметр передніх та задніх коліс становить 20 см.
Колеса виготовлені з поліуретану, а заднє гальмо обладнане дисковим механізмом та ножним керуванням. Серед іншого цей самокат має ряд корисних функцій, включаючи можливість складання для зручності транспортування та зберігання, а також можливість регулювання висоти розташування керма. Амортизаційна система забезпечує більш комфортне пересування на нерівних дорогах, а підставка допомагає стійко припаркувати самокат. Максимальна висота цієї моделі становить 103 см, а футспейс – 40 см. Додатковою зручністю є наявність ременя для перенесення, що полегшує транспортування самокату.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iTrike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iTrike.
Купити iTrike SR 2-018-8
Усі ціни 48 →iTrike SR2-018-8 SR2-018-8-B | 2 599 грн. |
Дорослий самокат з дисковим гальмом iTrike SR 2-018-8-GR Зелений SR2-018-8 | 2 538 грн. |
Самокат міський iTrike SR2-018-8-B дорослий (190460) | 2 999 грн. |
iTrike SR2-018-8 SR2-018-8-BL | 3 399 грн. |
iTrike SR 2-018-8-G SR2-018-8-G | 3 399 грн. |