Набір інструментів KING TONY 9563MR
KING TONY 9563MR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 9563MR
Усі ціни 9 →Набор 6-гранных торцевых головок, бит, инструментов King Tony 1/2", 1/4", | 7 944 грн. |
Набор инструмента King Tony 1/2", 3/8", 1/4" 62ед. 6PT (9563MR02) | 8 147 грн. |
Набор головок KING TONY 1/2" 3/8" 1/4" 62 шт. (9563MR02) 9563MR02 | 7 017 грн. |
Набір інструментів KING TONY 1/2" 3/8" 1/4" 62 шт. (9563MR02) 9563MR02 | 8 147 грн. |
KING TONY 1/2'' 3/8'' 1/4'' 62 шт. (9563MR02) 1/2\'\'3/8\'\'1/4\'\'62шт.(9 | 8 149 грн. |
ще 4 пропозиції
Модельні відмінності:
- Модель 9063MR — торцеві головки: 6 граней — 14 шт; 12 граней — 26 шт
- Модель 9563MR — торцеві головки: 6 граней — 40 шт
РекомендуємоПорівняти в таблиці →