Набір інструментів Yato YT-3895
Фото 10 |
Yato YT-3895 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-3895
Усі ціни 7 →Набор ручного инструмента для автомобиля в ящике Yato YT-3895, 63 шт | 8 969 грн. |
Набір інструментів для авто в ящику 62 ел. YATO YT-3895 | 8 279 грн. |
Набір інструментів YATO YT-3895 | 7 457 грн. |
Набір інструментів YATO 62 ПР, 1/2" ГОЛОВКИ (YT-3895) YT3895 | 9 485 грн. |
Набір Інструментів в(Чемодані)Кейсі 63 шт YATO YT-3895 | 9 270 грн. |
Набір інструментів YATO YT-3895 | 7 457 грн. |
Ящик з інструментами розкладний металевий 63 шт 475 х 230 х 365 мм YATO (Y | 9 331 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →