Лещата KING TONY 9TZ11-08 225 мм / губки 200 мм
Фото 9 |
KING TONY 9TZ11-08 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 9TZ11-08 225 мм / губки 200 мм
Усі ціни 8 →Тиски слесарные King Tony 200мм (9TZ11-08) | 11 243 грн. |
Тиски KING TONY слесарные стальные 8" (9TZ11-08) 9TZ11-08 | 9 787 грн. |
Лещата KING TONY слюсарні сталеві 8" (9TZ11-08) 9TZ11-08 | 11 242 грн. |
KING TONY Лещата KING TONY слюсарні сталеві 8" (9TZ11-08) 9TZ11-08 | 11 242 грн. |
Лещата слюсарні сталеві KING TONY 8 дюймів (200 мм) 360° (9TZ11-08) | 11 243 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації KING TONY 9TZ11-08
Ціни на KING TONY 9TZ11-08 |
---|---|---|---|---|
KING TONY 9TZ11-06 200 мм / губки 155 мм | від 7 911 грн. | 8 пропозицій | ||
KING TONY 9TZ11-08 225 мм / губки 200 мм | від 9 787 грн. | 8 пропозицій | ||
KING TONY 9TZ11-12 300 мм / губки 305 мм | від 23 365 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →