Лещата Stanley 1-83-068 губки 150 мм
Відео 4Фото 7 |
Stanley 1-83-068 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-83-068 губки 150 мм
Усі ціни 28 →Лещата Stanley MaxSteel для великого навантаження із зусиллям стиснення 22 | 10 041 грн. |
Тиски слесарные Stanley "MaxSteel" 150 мм (1-83-068) | 10 041 грн. |
Лещата Stanley Maxsteel (1-83-068) 1-83-068 | 10 041 грн. |
Лещата MaxSteel для великого навантаження з зусиллям стиснення 2200 кг STA | 10 041 грн. |
STANLEY MaxSteel 27кг (1-83-068) | 10 041 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Stanley 1-83-068
Ціни на Stanley 1-83-068 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-83-066 губки 100 мм | від 4 500 грн. | 15 пропозицій | ||
Stanley 1-83-067 губки 125 мм | від 5 000 грн. | 27 пропозицій | ||
Stanley 1-83-068 губки 150 мм | від 5 500 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →