Бігова доріжка KingSmith Fitness WalkingPad R1 Pro (TRR1F Pro)
Відео 21Фото 19 |
KingSmith Fitness WalkingPad R1 Pro
Система навантаження:електрична
Вага користувача:до 110 кг
Швидкість полотна:до 10 км/год
Бігове полотно:120x44 см
Полотно має 3 зони для зміни швидкості та зупинки.
Всі характеристики
Характеристики WalkingPad R1 Pro
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KingSmith Fitness 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KingSmith Fitness.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KingSmith Fitness WalkingPad R1 Pro
Усі ціни 27 →Беговая дорожка Xiaomi Kingsmith WalkingPad R1 Pro Silver Kingsmith Walkin | 23 499 грн. |
Бігова доріжка електрична Xiaomi King Smith WalkingPad R1 Pro (TRR1FPRO) 4 | 27 040 грн. |
Беговая дорожка Kingsmith Walkingpad&Treadmill R1 Pro Silver | 26 999 грн. |
Бiгова дорiжка KingSmith R1 Pro (TRR1F PRO) | 23 499 грн. |
Беговая дорожка Kingsmith Walkingpad&Treadmill r1 Pro Black 0.219969998846 | 24 786 грн. |
ще 20 пропозицій
16 липня 2021, 16:48
Подключение к телефону #
Приобрел чудо дорогу в китайской версии, как подключить приложение к беговой дорожке.
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →