Оперативна пам'ять Kingston KVR DDR5 2x16Gb KVR48U40BS8K2-32
Kingston KVR48U40BS8K2-32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KVR DDR5 2x16Gb KVR48U40BS8K2-32
Оперативна пам'ять Kingston 32 GB (2x16GB) DDR5 4800 MHz ValueRAM (KVR48U4 | 5 091 грн. |
Память для настольных компьютеров Kingston 32 GB (2x16GB) DDR5 4800 MHz Va | 5 107 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Kingston 32 GB (2x16GB) DDR5 4800 MHz V | 5 088 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →