Карта пам'яті Kingston SDXC Canvas Go! Plus 128 ГБ (SDG3/128GB)
Відео 1Фото 5 |
Kingston SDXC Canvas Go! Plus 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston SDXC Canvas Go! Plus 128 ГБ
Усі ціни 26 →Карта пам`яті Kingston SDXC 128GB Canvas Go Plus 170R C10 UHS-I U3 V30 (SD | 599 грн. |
KINGSTON 128GB SDXC Canvas Go Plus 170R Class 10 (SDG3/128GB) | 599 грн. |
Kingston SDXC 128GB Canvas Go Plus Class 10 UHS-I U3 V30 (SDG3/128GB) | 599 грн. |
Карта памяти Kingston 128GB SDXC C10 UHS-I U3 R170/W90MB/s SDG3/128GB | 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston SDXC Canvas Go! Plus
Ціни на Kingston SDXC Canvas Go! Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston SDXC Canvas Go! Plus 64 ГБ | від 338 грн. | 24 пропозиції | ||
Kingston SDXC Canvas Go! Plus 128 ГБ | від 462 грн. | 26 пропозицій | ||
Kingston SDXC Canvas Go! Plus 256 ГБ | від 740 грн. | 25 пропозицій | ||
Kingston SDXC Canvas Go! Plus 512 ГБ | від 1 783 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →