Карта пам'яті Kingston SD Canvas React Plus 64 ГБ
Відео 5Фото 14 |
Kingston SDXC Canvas React Plus 64Gb |
|
Високопродуктивна карта пам'яті SD-калібру для використання спільно з фото- та відеоапаратурою. Карті надано клас відеозапису V90, що говорить про підтримку мінімально гарантованої швидкості запису на рівні від 90 МБ/с. З такими даними флешка відмінно пригодиться для зйомки 4К та 8К-відеороликів без розривів та випадання кадрів. У моделі знайшла застосування двоконтактна шина обміну даними стандарту UHS II.
Фактичні швидкісні показники роботи накопичувача становлять 300 МБ/с під час запису інформації та 260 МБ/с під час читання. У комплекті з Kingston SDXC Canvas React Plus 64Gb йде компактний USB-картридер, який забезпечує, за словами виробника, швидкість читання до 285 МБ/с. Робочий спектр температур для картки пам'яті варіюється в найширших межах від -25 °С до +85 °С. Як правило, на лівому боці корпусу накопичувача є повзунок для захисту від запису. Важливим фактором успіху моделі є дворічна гарантія на картридер та довічна обмежена гарантія на флешку від виробника.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Купити Kingston SD Canvas React Plus 64 ГБ
Усі ціни 21 →Карта памяти Kingston 64GB Sdxc Class 10 UHS-II U3 (SDR2/64GB) | 2 119 грн. |
Карта пам'яті Kingston 64GB Sdxc Class 10 UHS-II U3 (SDR2/64GB) | 2 138 грн. |
KINGSTON 64GB SDXC C10 UHS-II U3 (SDR2/64GB) | 2 159 грн. |
Карта памяти Kingston 64gb class 10 uhs-ii u3 Canvas React Plus (sdr2/64gb | 2 216 грн. |
Модификації Kingston SD Canvas React Plus
Ціни на Kingston SD Canvas React Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston SD Canvas React Plus 32 ГБ | від 1 043 грн. | 15 пропозицій | ||
Kingston SD Canvas React Plus 64 ГБ | від 1 955 грн. | 21 пропозиція | ||
Kingston SD Canvas React Plus 128 ГБ | від 3 657 грн. | 21 пропозиція | ||
Kingston SD Canvas React Plus 256 ГБ | від 7 599 грн. | 20 пропозицій |