Карта пам'яті Kingston SDXC Canvas Go! Plus 512 ГБ (SDG3/512GB)
Відео 1Фото 5 |
Kingston SDXC Canvas Go! Plus 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston SDXC Canvas Go! Plus 512 ГБ
Усі ціни 29 →Карта пам'яті Kingston 512GB Sdxc class 10 UHS-I U3 Canvas Go Plus (SDG3/5 | 2 130 грн. |
Карта памяти Kingston 512GB Sdxc class 10 UHS-I U3 Canvas Go Plus (SDG3/51 | 2 111 грн. |
KINGSTON 512GB SDXC Canvas Go Plus 170R Class 10 (SDG3/512GB) | 2 239 грн. |
Карта памяти Kingston 512gb sdxc class 10 uhs-i u3 Canvas Go Plus (sdg3/51 | 1 899 грн. |
KINGSTON 512GB SDXC Canvas Go Plus 170R Class 10 (SDG3/512GB) | 2 239 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston SDXC Canvas Go! Plus
Ціни на Kingston SDXC Canvas Go! Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston SDXC Canvas Go! Plus 64 ГБ | від 338 грн. | 22 пропозиції | ||
Kingston SDXC Canvas Go! Plus 128 ГБ | від 462 грн. | 24 пропозиції | ||
Kingston SDXC Canvas Go! Plus 256 ГБ | від 740 грн. | 23 пропозиції | ||
Kingston SDXC Canvas Go! Plus 512 ГБ | від 1 761 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →