Карта пам'яті Kingston Industrial microSD + SD-adapter 64 ГБ (SDCIT2/64GB)
Фото 7 |
Kingston Industrial microSDXC + SD-adapter 64Gb |
|
Накопичувач промислового класу, розроблений та протестований для використання у суворих умовах навколишнього середовища. Флешка ідеально підходить для застосування на борту камер та систем зовнішнього відеоспостереження. Зокрема модель стійко витримує температурні коливання в діапазоні від -40 °С до +85 °С. У карту зашили просунуті алгоритми пошуку та виправлення помилок (ECC). Також у ній передбачаються інструменти для вирівнювання зношування, управління збійними блоками та моніторингу стану.
Ресурс Kingston Industrial microSDXC + SD-adapter 64Gb становить не менше 30 тис. циклів запису та стирання. Щодо швидкісних показників роботи, картка розвиває темп запису даних до 80 МБ/с, читання інформації з неї проводиться в ритмі до 100 МБ/с. Флешка промаркована позначеннями класу відеозапису V30 та класу для мобільних програм A1. У комплекті з карткою пам'яті постачається перехідник на повноформатний розмір SD. Виробник надає на продукт обмежену 3-річну гарантію.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Купити Kingston Industrial microSD + SD-adapter 64 ГБ
Усі ціни 18 →Карта пам'яті Kingston 64GB microSDXC class 10 UHS-I V30 A1 + adapter (SDC | 2 305 грн. |
Карта памяти Kingston 64GB microSDXC class 10 UHS-I V30 A1 + adapter (SDCI | 2 294 грн. |
MicroSDHC 64gb uhs-i/u3 Class 10 Kingston Industrial + SD-adapter (sdcit2/ | 2 244 грн. |
Kingston 64 GB microSDXC UHS-I (U3) V30 A1 Industrial + SD Adapter (SDCIT2 | 2 299 грн. |
Карта памяти 64GB microSDXC Industrial C10 A1 pSL C Card + SD Adapter SDCI | 2 001 грн. |
Модификації Kingston Industrial microSD + SD-adapter
Ціни на Kingston Industrial microSD + SD-adapter |
---|---|---|---|---|
Kingston Industrial microSD + SD-adapter 8 ГБ | від 361 грн. | 10 пропозицій | ||
Kingston Industrial microSD + SD-adapter 16 ГБ | від 625 грн. | 9 пропозицій | ||
Kingston Industrial microSD + SD-adapter 32 ГБ | від 981 грн. | 11 пропозицій | ||
Kingston Industrial microSD + SD-adapter 64 ГБ | від 1 996 грн. | 18 пропозицій |