Карта пам'яті Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 256 ГБ (SDCG3/256GB)
Відео 7Фото 10 |
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 256Gb |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Купити Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 256 ГБ
Усі ціни 59 →Карта пам'яті Kingston 256GB microSDXC class 10 A2 U3 V30 Canvas Go Plus ( | 884 грн. |
Карта памяти Kingston 256GB microSDXC class 10 A2 U3 V30 Canvas Go Plus (S | 877 грн. |
KINGSTON microSDXC 256GB Canvas Go Plus 170R A2 U3 V30 (SDCG3/256GBSP) | 799 грн. |
Kingston microSDXC 256Gb Canvas Go Plus Class 10 UHS-I U3 V30 A2 + SD-адап | 1 019 грн. |
2 1 0 8 |
Відмінна картка для ваших пристроїв. Брав для смарта на 128 гіг, старий redmi note 7 у тесті на читання запис видав 8040 магебайт (а для бюджетника це навіть чудово). Тільки не варто забувати, що ваші пристрої повинні підтримувати велику швидкість у карти пам'яті, інакше тоді немає сенсу в покупці таких карт, адже ви пред'являтимете магазину або бренду, але потрібно пред'явити в першу чергу собі та своєму пристрої. Так само не варто забувати, що при передачі даних з карти на комп'ютер або ноутбук, ви повинні мати якісний картридер (не вбудований), так само мінімум usb 3.2 роз'єм, щоб з'явилися саме ці швидкості. Висока швидкість, надійність, гарантія виробника на 5 років, помітно нижча ціна ніж у конкурентів при цьому місцями і краще за конкурентів (точно не гірше). Немає Дмитрий Якушев: користуюся Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 256Gb більше року |
Купивши картку на 512 гб у магазині NXT. Встановивши у фотоапарат все добре. Найменша ціна. Прийшло без перехідника. Михаил Олийнык: користуюся Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 512Gb менше місяця |
До Mavic 2 mini підійша. Інше - секретна інформація;) Швидкість Поки що все добре Максим Сергієнко: користуюся Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 64Gb менше місяця |
Спасибо! если скажите
Повна відповідність класів U3 і V30
Швидкісні характеристики U3 і V30 дають змогу Kingston Canvas Go! Plus знімати відео у форматі 4K Ultra HD з допомогою смартфона, дрона або екшн-камери, не переживаючи про швидкості осідання або випали кадрах. Швидкодія карти також дозволяє вести серійну зйомку в RAW з максимально плавним і послідовним переходом між кадрами. За паспортом картка видає близько 170 МБ/с під час операцій читання і 90 МБ/с під час запису. Також у неї високий IOPS (мова про класі А2), тому вона з успіхом послужить в ролі швидкого накопичувача для смартфона.
Відмінні результати в синтетичних тестах
У тестах Kingston Canvas Go! Plus зуміла нас приємно здивувати. Почали ми з класики.
Синтетичний бенчмарк CrystalDiskMark намалював нам 183 МБ/с в тестах читання і 123 МБ/с в тестах запису. Цей цікавий результат змусив нас затриматися на синтетичних тестах і прогнати її через бенчмарки ATTO і AS. У всіх випадках швидкість послідовного читання плюс мінус дорівнювала паспортної, а ось запис склала близько 125 МБ/с. тобто можна сміливо говорити про 30% приріст у швидкості, приємний бонус за красиві очі.
Довічна гарантія
Синтетика це добре, а що щодо реальних тестів? З серійної зйомкою здатністю 4K/30FPS на Nikon Z50 картка впоралася на ура. Жодних пропусків кадрів, уповільнення серійної зйомки і інших артефактів не було. Теж саме відноситься і до наступних тестів з екшн-камеру GoPro HERO7: в обох випадках карта була максимально тихою і непомітною (і з перехідником, і без нього), не заважала комфортній роботі та дозволяла зосередитися на самій зйомки.
Враховуючи досить низьку ціну за мірками карт V30 і довічну гарантію від виробника, ми отримуємо потенційний хіт продажів.
Модификації Kingston microSDXC Canvas Go! Plus
Ціни на Kingston microSDXC Canvas Go! Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 64 ГБ | від 299 грн. | 55 пропозицій | ||
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 128 ГБ | від 490 грн. | 57 пропозицій | ||
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 256 ГБ | від 754 грн. | 66 пропозицій | ||
Kingston microSDXC Canvas Go! Plus 512 ГБ | від 1 778 грн. | 67 пропозицій |