Рюкзак KITE Education Teens GO22-178L 19 л
Відео 1Фото 11 |
KITE Education Teens GO22-178L |
|
Два знімні гаманці на блискавці.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KITE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KITE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KITE Education Teens GO22-178L 19 л
Усі ціни 7 →Рюкзак для міста та навчання Education Teens чорний, GoPack (GO22-178L-5) | 1 110 грн. |
Рюкзак для міста та навчання Education Teens малиновий, GoPack (GO22-178L- | 1 110 грн. |
Рюкзак для міста та навчання Education Teens гірчичний, GoPack (GO22-178L- | 1 110 грн. |
Рюкзак для міста та навчання GoPack Education Teens 178 GO22-178L-1 622 г | 1 010 грн. |
Рюкзак для міста та навчання GoPack Education Teens 178 GO22-178L-3 622 г | 1 010 грн. |
Рюкзак для міста та навчання GoPack Education Teens 178 GO22-178L-4 622 г | 1 010 грн. |
Рюкзак шкільний + брелок GoPack GO22-178L-3 45x30x12 Малиновий (4063276060 | 1 059 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →