Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Термоси   /   KITE

Кружка-термос KITE PC25-1266 0.53 л

Фото - Термос KITE PC25-1266 0.53 л
Фото 8
KITE PC25-1266
Колір
Тип
кружка-термос
Об'єм
530 мл
Відкривання/подача
кришка-поїлка
Матеріал колби
нержавіюча сталь
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь
Ручка для перенесення
Розміри (ВхД)
250x140 мм
Дата додавання на E-Katalog
травень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Як вибрати термосТипи, об'єм, матеріали виготовлення та інші критерії вибору термоса

Купити KITE PC25-1266 0.53 л

Термокружка с турбочкой Kite Pochacco 530 мл PC25-1266

Thermos-ua.comЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
527 грн.

Термокружка Kite Pochacco з трубочкою 530 мл (PC25-1266)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
429 грн.

Термокухоль з трубочкою Kite Pochacco 530 мл Зелений (PC25-1266)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
389 грн.

Термокружка з трубочкою Kite Pochacco PC25-1266, 530мл

Маркетплейс: Rozetka.ua  KidsSmartUa З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
599 грн.

Термокухоль KITE 530 мл Pochacco з трубочкою (pc25-1266)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Bee4U З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
559 грн.