Планетарний міксер Klarstein Bella
Відео 4Фото 19 |
Klarstein Bella |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klarstein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klarstein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klarstein Bella
Усі ціни 17 →Кухонна машина Klarstein Bella Elegance Czarny | 7 626 грн. |
Klarstein Bella Elegance Czarny | 7 812 грн. |
Кухонний комбайн тістоміс KLARSTEIN Bella Elegance 5,2 л (10035520) | 5 300 грн. |
Кухонний комбайн тістоміс KLARSTEIN Bella Elegance 2000 W 2,7 HP 5,2 л (10 | 5 300 грн. |
Міксер Klarstein Bella Elegance 2000 Вт, 6 рівнів, 5.2 літри | 4 370 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →