Кондиціонер Klarstein Kraftwerk Smart 10K 29 м²
Фото 27 |
Klarstein Kraftwerk Smart 10K 29 м²
29 м²34 м²
Тип:мобільний, переносний
Рекомендована площа:29 м²
Споживання:1120/- Вт
Функції:нічний режим, управління зі смартфона
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Kraftwerk Smart 10K
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klarstein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klarstein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klarstein Kraftwerk Smart 10K 29 м²
Кондиціонер мобільний KLARSTEIN Kraftwerk Smart 10K (10034667) | 14 590 грн. |
Кондиціонер мобільний KLARSTEIN Kraftwerk Smart 10K 3-в-1 (10034666) | 14 590 грн. |
Кондиціонер мобільний KLARSTEIN Kraftwerk Smart 10K 3-в-1 10000 BTU (10034 | 14 599 грн. |
Мобільний кондиціонер Klarstein Kraftwerk Smart 10K 3-в-1 10000 BTU | 11 290 грн. |
Модификації Klarstein Kraftwerk Smart 10K
Ціни на Klarstein Kraftwerk Smart 10K |
---|---|---|---|---|
Klarstein Kraftwerk Smart 10K 29 м² | від 11 290 грн. | 5 пропозицій | ||
Klarstein Kraftwerk Smart 12K 34 м² | від 12 590 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →