Кондиціонер Electrolux EACM-09CG/N6 26 м²
Фото 10 |
Electrolux EACM-09CG/N6 26 м²
26 м²35 м²
Тип:мобільний, переносний
Рекомендована площа:26 м²
Споживання:1015/- Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики EACM-09CG/N6
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EACM-09CG/N6 26 м²
Усі ціни 8 →Electrolux Electrolux EACM-09 CG/N6 | 13 199 грн. |
Кондиціонер мобільний Electrolux EACM-09 CG/N6 | 13 190 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACM-9 CG/N6 | 13 199 грн. |
Кондиціонер мобільний Electrolux EACM-09 CG/N6 | 13 194 грн. |
Кондиционер Electrolux EACM-09 CG/N6 мобильный | 15 928 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Electrolux EACM-09CG/N6
Ціни на Electrolux EACM-09CG/N6 |
---|---|---|---|---|
Electrolux EACM-09CG/N6 26 м² | від 13 190 грн. | 8 пропозицій | ||
Electrolux EACM-12CG/N6 35 м² | від 15 800 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →