Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Охолодження і клімат   /   Кліматичні комплекси   /   Klarstein

Кліматичний комплекс Klarstein Rotator

Фото - Кліматичний комплекс Klarstein Rotator
Фото 3
Klarstein Rotator
Колір
Циркуляція повітря
396 м³/год
Кількість швидкостей
3
Об'єм бака для води
7 л
Нічний режим
Іонізатор
Автоповорот жалюзі
Таймер
Пульт ДК
Повітряний фільтр
Колеса для переміщення
Керування
електронне
Акумулятор холоду
немає
Споживана потужність
110 Вт
Рівень шуму
60 дБ
Габарити (ВхШхГ)
90x40x35 см
Вага
9.4 кг
Офіційний сайт
klarstein.pl
Дата додавання на E-Katalog
березень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Klarstein Rotator

Усі ціни 6 →

Мобільний вентилятор Klarstein Rotator 4 в 1 (10033547)

Маркетплейс: MAUDAU  Electronic Group З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
5 500 грн.

Охолоджувач повітря Klarstein Rotator (10033547)

Маркетплейс: Rozetka.ua  GermanStore З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 009 грн.

Мобільний вентилятор Klarstein Rotator 4 в 1 (10033547)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Electronic Group З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Охолодувач-вентилятор Klarstein Rotator 4 в 1 (10033547)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EvroPobutTehCompany З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 999 грн.

Розумний охолоджувач повітря Klarstein Rotator 4-в-1 Підлоговий вентилятор зі зволоженням повітря 426 м/год

Маркетплейс: Rozetka.ua  БарбаТех З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 799 грн.

Охолоджувач повітря зволожувач вентилятор іонізатор Klarstein Rotator білий (10033547)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Meggishka З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 500 грн.

Динаміка цін на Klarstein Rotator